Navn

Fag/Funktion

Email

Agnethe Dybro Pedersen Vicerektor, musik, samfundsfag
Albert Lange Filosofi, græsk, latin, oldtidskundskab, religion
Ann-Lisbeth Hansen Matematik
Anna Lea Hyrdum Engelsk, dansk
Anne Karen Andersen Dansk, samfundsfag, læsevejleder
Anne Krogh Madsen Dansk, psykologi
Anne Spragge Engelsk, dansk, læsevejleder
Atle Troels Børsting Historie, idræt
Berit Kjer Ørnbo Engelsk
Bert van der Vegte Matematik, fysik
Birger Steffen Christiansen Studievejleder, musik
Birgitte Heje Larsen Biologi, naturgeografi
Bodil Fogh Dansk, historie
Britt Kousgaard Sekretær
Catherine Berg Studievejleder, engelsk, spansk, historie
Camilla Brygger Kemi, biologi, bioteknologi
Christian Bøjgaard Tysk, spansk, fransk
Christina Bernstein Køkken
Claus Willumsen Bibliotekar
Dorte Heister Jønsson Studievejleder, drama, spansk
Edward Bechmann Hansen Fysik, kemi
Gorm Gad Pedel
Hans Juul Larsen Pedelmedhjælper  
Helle Dupont Bogholderi
Jeppe Hørning Historie, engelsk
Jens Ravneberg Stokholm Billedkunst, historie
Jette Olofsen Matematik, elevmentor
Jonas Bo Hansen Idræt
Jonas Pedersen Historie, mediefag
Kristine Maj Nielsen Dansk, engelsk
Kurt Nielsen Naturgeografi, filosofi
Kåre Jensen Idræt, samfundsfag
Linda Sendrup Fysik, matematik
Lisbeth Gundlund Jensen Dansk, samfundsfag
Lisbeth Larsen Fysik, matematik
Lise-Lotte Kirkeby Stellander Uddannelsessekretær
Lizanne Reichwald Dansk, religion
Lotte Juul Larsen Fysik, matematik
Marie-Louise Pade Hansen Latin, oldtidskundskab, matematik
Martin Götz Astronomi, fysik, matematik
Martin Krog Dansk
Matias Andrée Frederiksen Engelsk, historie
Mette Hermann Tysk, engelsk
Mirjam Bornstein Engelsk, tysk
Morten Winther Ravn Uddannelsesleder, naturgeografi
Niels Flensted Rasmussen Spansk, engelsk
Nils Bitsch Jentoft Administrativ medarbejder
Nina Jeppesen Samfundsfag
Ole Grarup Samfundsfag
Peter Bech Sørensen Rektor, engelsk, idræt
Peter Sandhoff Samfundsfag, erhvervsøkonomi
Rasmus Koch Historie, samfundsfag
Robert Clausen Matematik
Sara Kjærgaard Rasmussen Studievejleder, dansk, drama
Sara Tanderup Dansk, billedkunst
Stine Veng Dansk, psykologi
Susanne Ellemose Oddershede Religion, engelsk
Thorkil Peter Feilberg Biologi
Trine Jellum Jensen Engelsk
Trine Stamp Kristensen Samfundsfag, idræt
Ulla Rasmussen Biologi